پاسخ پرسشهای رایج درباره نیلوبلاگ

ساخت وبلاگ
چکیده : سوالات رایج کاربران... با عنوان : چرا پاسخ ایمیلها را نمی دهید؟ بخوانید :

ما روزانه پاسخ ایمیلهای بسیاری از کاربران را که مشکل خود را مشخص مطرح کرده اند ارسال میکنیم. توجه داشته باشید که ما پاسخ هر ایمیلی را نمی دهیم و نخست آنکه ایمیل بایستی با اطلاعات کامل ارسال شود بطور مثال بسیاری از کاربران مشکلی را در ارتباط با وبلاگ خود را مطرح میکنند بدون آنکه به آدرس وبلاگ خود اشاره کنند و در نهایت آنکه ما پاسخ نامه های کاربرانی  را میدهیم که بتوانیم به آنها کمک کنیم. ما در ایمیل راهنمای وبلاگ نویسی یا درج لینک یا ... ارائه نمی کنیم. همچنین قاعدتاً نیازی به ارسال پاسخ شخصی برای موارد کلی در بخش راهنما یا دیگر بخشهای سایت توضیح داده شده باشد نیست. با توجه به تعداد بالای ایمیلهای دریافتی ارسال پاسخ آنها ممکن است چند روز طول بکشد.

...
نویسنده : پشتیبانی نیلوبلاگ بازدید : 147 تاريخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395 ساعت: 3:27
چکیده : سوالات رایج کاربران... با عنوان : نام کاربری یا کلمه عبور وبلاگ را فراموش کردم چه کنم؟ بخوانید :

نام کاربری وبلاگ دقیقا بخش اول آدرس وبلاگ است مثلا اگر آدرس وبلاگ  http://news.niloblog.com  باشد نام کاربری وبلاگ نیز news است.
اگر کلمه عبور وبلاگ را فراموش کردید امکانی در سایت است که برای آدرس ایمیل ثبت شده در وبلاگ لینکی برای تنظیم مجدد کلمه عبور ارسال میکند. بنابراین اگر کلمه عبور را فراموش کردید و به ایمیل ثبت شده در وبلاگ دسترسی دارید کافیست از این امکان استفاده کنید.

...
نویسنده : پشتیبانی نیلوبلاگ بازدید : 143 تاريخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395 ساعت: 3:30
چکیده : سوالات رایج کاربران... با عنوان : آیا کسب درآمد از وبلاگها ممنوع شده است؟ بخوانید :

به معنای کلی کسب درآمد از وبلاگ ممنوع نیست و ما نیز جلوی آنرا نگرفته ایم ولی باید همراه با کسب درآمد به انتشار مطالب مفید هم بپردازند

...
نویسنده : پشتیبانی نیلوبلاگ بازدید : 123 تاريخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395 ساعت: 3:23
چکیده : سوالات رایج کاربران... با عنوان : آبا نیلوبلاگ با نهادهای قضائی یا دولتی ایران یا کشور دیگری همکاری میکند؟ بخوانید :

ما صرفاً در چهارچوپ قوانین ایران و بخصوص ماده 23 قانون جرائم رایانه ای با نهادهای قضائی و انتظامی ایران و به مانند هر سایت مشابه و فعال دیگر در ایران ارتباط یا همکاری داریم. عموماً این همکاری مربوط به مسدود سازی مواردی است که کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه یا شعب قضائی در کشور به ما اعلام میکنند. این یک الزام قانونی است.
ما در مورد محتوایی وبلاگهایی که دستور مسدود سازی آنها برای ما ارسال میگردد قضاوت نمی کنیم و در اکثر موارد حتی دلیل مسدود سازی آنها را نمی دانیم. ساز و کار مشخصی برای بازنگری و درخواست رفع مسدودی از نهادهای ذیربط وجود دارد که در بخش راهنمای سایت به آن اشاره شده است. ما نیز به مانند بسیاری انتقاداتی بخصوص در مسدود سازی وبلاگها در حجم و تعداد بالا داریم و از این نظر نیز متضرر هستیم اما در نهایت تابع قانون هستیم.

...
نویسنده : پشتیبانی نیلوبلاگ بازدید : 157 تاريخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395 ساعت: 3:29
چکیده : سوالات رایج کاربران... با عنوان : چرا وبلاگ من مسدود شده است؟ بخوانید :

دلایل مسدود شدن وبلاگها به شرح زیر است

 


1. دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه 
این وبلاگها به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه که نهادی حکومتی است مسدود می شوند. در سالهای اخیر اگر وبلاگ به این دلیل مسدود شده باشد پیامی در همین ارتباط در وبلاگ نمایش داده می شود. البته در بسیاری از موارد آدرس وبلاگ در شرکتهای سرویس دهنده اینترنت نیز فیلتر شده و صفحه فیلترینگ نمایش داده می شود. ما از دلیل و علت اصلی مسدود سازی وبلاگ و درخواست کارگروه تعیین مصادیق مطلع نیستیم و عموماً نمی دانیم که کدام مطلب باعث فیلتر شدن وبلاگ شده است. بازگشایی این وبلاگها منوط به طی کردن روال قانونی در سایت کارگروه است که در بخش راهنمای سایت به آن اشاره شده است.

2.دستور مقام قضائی

...
نویسنده : پشتیبانی نیلوبلاگ بازدید : 153 تاريخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395 ساعت: 3:28
چکیده : سوالات رایج کاربران... با عنوان : آیا وبلاگ من حذف می شود ؟ بخوانید :

اگر خود شما (یا فردی که پسورد وبلاگ را داشته است ) وبلاگ را حذف نکرده باشد وبلاگ توسط مدیریت پشتیبای نیلوبلاگ حذف نخواهد شد

.

...
نویسنده : پشتیبانی نیلوبلاگ بازدید : 156 تاريخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395 ساعت: 3:19