چرا پاسخ ایمیلها را نمی دهید؟

ساخت وبلاگ

ما روزانه پاسخ ایمیلهای بسیاری از کاربران را که مشکل خود را مشخص مطرح کرده اند ارسال میکنیم. توجه داشته باشید که ما پاسخ هر ایمیلی را نمی دهیم و نخست آنکه ایمیل بایستی با اطلاعات کامل ارسال شود بطور مثال بسیاری از کاربران مشکلی را در ارتباط با وبلاگ خود را مطرح میکنند بدون آنکه به آدرس وبلاگ خود اشاره کنند و در نهایت آنکه ما پاسخ نامه های کاربرانی  را میدهیم که بتوانیم به آنها کمک کنیم. ما در ایمیل راهنمای وبلاگ نویسی یا درج لینک یا ... ارائه نمی کنیم. همچنین قاعدتاً نیازی به ارسال پاسخ شخصی برای موارد کلی در بخش راهنما یا دیگر بخشهای سایت توضیح داده شده باشد نیست. با توجه به تعداد بالای ایمیلهای دریافتی ارسال پاسخ آنها ممکن است چند روز طول بکشد.

رعایت نکات زیر میتواند بررسی و پاسخ به نامه ها را تسریع کند

 

  • حتما ایمیل خود را با عنوان (Subject)  مناسب و در ارتباط با مشکل یا مسئله خود ارسال کنید. عنوان ایمیل جای سلام و احوال پرسی یا توضیح کامل مشکل نیست. عباراتی مثل «فراموشی رمز عبور» میتواند عنوان خوبی باشد.
  • در متن ایمیل (و نه در عنوان ایمیل) مشکل یا مسئله خود را خلاصه اما با اطلاعات کافی توضیح دهید.
  • اگر مشکلی در ارتباط با وبلاگ خود دارید حتماً آدرس وبلاگ خود را ذکر کنید در غیر اینصورت پاسخی دریافت نخواهید کرد.
  • اگر از کاربران سایت هستید و مشکلی در ارتباط با وبلاگ خود دارید ترجیحاً با همان آدرس ایمیلی که در زمان ایجاد وبلاگ ثبت  یا در تنظیمات وبلاگ ثبت شده است نامه خود را ارسال کنید. در مواردی اگر ما مطمئن نباشیم که نویسنده یا مدیر وبلاگ درخواستی را در ارتباط با وبلاگ مطرح کرده است آنرا نادیده می‌گیریم.
  • از پیوست فایلهای بی ارتباط با نامه و بخصوص فایلهای حجیم خودداری کنید و همچنین برای دریافت پاسخ نیازی به تعریف از ما یا داستان نویسی نیست. هرچقدر متن کوتاه تر باشد بررسی آن سریعتر خواهد بود.
پاسخ پرسشهای رایج درباره نیلوبلاگ...
ما را در سایت پاسخ پرسشهای رایج درباره نیلوبلاگ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پشتیبانی نیلوبلاگ faq بازدید : 2137 تاريخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395 ساعت: 3:27